Karrier

Nagyrita Térművészet...

…ahol a szakértelem és a kreatív alkotás szenvedélye találkozik…
Aki felkeres bennünket a teljes körű gondoskodás luxusát tapasztalhatja meg. Minden ügyfelünk elképzelését kiemelt figyelemmel kezeljük és professzionális minőségben hozzuk létre. Exkluzív egyedi termékekkel és vevőkörrel dolgozunk. Legyen szó lakásról, házról, vendéglátóipari egységről, irodáról vagy közintézményről, cégünk 25 éves tapasztalattal rendelkezik minden területen.

belsőépítész munkatárs Pozícióról

Győri, exkluzív belsőépítészeti irodánkba keresünk belsőépítész munkatársakat csapatunk bővítéséhez.
Gyere, és dolgozz velünk a felhők felett, Győr legimpozánsabb toronyháza tetején.
Gyere és tartozz közénk, ismerd meg az igazi színvonalat.
Gyere, és valósítsd meg a saját és a megrendelők álmait, alkoss szabadon, hozz létre
világokat, teremts örömet a munkád által.

Feladatok melyek Rád várnak:

Ügyfelek elképzeléseinek feltárása, folyamatos kommunikáció fenntartása,
Belsőépítészeti tervek elkészítése (látványterv, műszaki tervek),
Akár több folyamatban lévő, párhuzamosan futó tervezés megvalósítása,
Projektek koordinálása, kapcsolattartás egyéb kollégákkal.

Téged keresünk, ha:

ArchiCad, Artlantis, 3ds Max tervezőprogramokat magabiztosan használod,
Rendelkezel legalább 3-5 év szakmai tapasztalattal,
Jó ízlésed van, szereted a luxust és követed a trendek változását
Megbízható vagy és precízen dolgozol
Kreatív gondolkodásod van és nyitott vagy az új dolgokra
Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
Az ügyfél kérését tartod szem előtt.

Amit nyújtunk neked:

Exkluzív környezetben dolgozhatsz
Családias csapatban, jól felszerelt irodában töltheted a napjaid
Fejlődhetsz, tanulhatsz, sokszínűsítheted az ismereteidet az egyedi termékeinknek köszönhetően
Kiélheted a kreativitásod, az ötleteidet meghallgatjuk
Biztos alapokkal rendelkező munkahely vagyunk, így hosszútávon számíthatsz ránk

És mindezt vonzó fizetéssel ajánljuk Neked!
Szakmai önéletrajzod az info@termuveszet.hu e-mail címen, vagy az űrlapon keresztül várjuk.

+36 30 444 77 03

9022 Győr, Móricz Zsigmond Rakpart 22/D VI em.

Erről bővebb tájékoztatást adatkezelési nyilatkozatunkban talál.